Додатковий сервіс

За більш як 10 років існування нашої костюмерної, дуже часто доводиться чути питання «а ви перете костюми?», «Чи проходять вони хімчистку?», Тому поспішаємо відповісти на найпоширеніші з них:

  1. Якщо Ви орендуєте у нас костюми, будьте впевнені, вони проходять чистку після кожної експлуатації. Всі костюми з карнавальної категорії перуться, а історичні віддаються в хімчистку. Складові костюма, що не підлягають чищенню, відпарюють паровою щіткою.
  2. В нашій костюмерній асортимент щомісяця поповнюється на 30-40 костюмів, тому у Вас завжди є можливість орендувати абсолютно новий костюм.
  3. Замовляючи костюм у нас, Ви завжди отримуєте чистий костюм, упакований на вішалку в наш фірмовий чохол. Вам не доведеться витрачати зайвий час, що б привести костюм в порядок, а відразу ж його надіти.
  4. Завдяки роботі нашого ательє, всі костюми в прекрасному стані, так як при найменшому пошкодженні костюми ремонтують.
  5. Ми не обмежуємо кількість костюмів для примірки, і тим більше не беремо за це грошей. Компанія Ваш Костюмер – подбає про те щоб Ваш карнавальний костюм був найкращим на будь-якому святковому заході!

Якщо у Вас виникли додаткові питання, можна зателефонувати за номером: (067)499-24-48, або написавши нам на e-mail: info@vashkostumer.com.ua