Пошиття костюму

Поряд з колекцією готових костюмів, до Ваших послуг наше ательє.

Ми пропонуємо індивідуальну розробку моделей, виготовлення і масове пошиття:

  • карнавальні та історичні костюми;
  • дитячі святкові костюми;
  • сценічні костюми;
  • костюми для промоушена, хостес, аніматорів і ведучих;
  • уніформа, спецодяг;
  • аксесуари та головні убори.

Майстрині у нашій майстерні з легкістю втілять в життя всі Ваші задуми та ідеї. Ми можемо виготовити костюм за Вашими ескізами, пошити максимальну наближину копію вподобаного Вами костюма або створити ексклюзивну модель. До Ваших послуг наш дизайнер, розробить ескіз і підбере всі необхідні тканини і фурнітуру.

Крім пошиття костюмів на продаж наша майстерня пропонує послугу першого прокату. Якщо в нашій костюмерній Ви не знайшли костюм який цікавить Вас, або той, що Ви хотіли, не підійшов за розміром, ми готові пошити для Вас новий костюм. В цьому випадку ми затвердимо модель, яка задовільнить Ваш запит та потреби нашої костюмерної, після чого, за короткі терміни, зможете орендувати бажаний костюм.

При пошитті костюма ми працюємо тільки зі своїми матеріалами, які перевірені нами і якість яких можемо гарантувати. У нашому ательє пошиття та оздоблення проводиться як на професійному обладнанні, так і вручну, що дозволяє працювати з будь-якими видами тканини, шкірозамінника і хутра. Для корпоративних клієнтів на вироби можуть бути виготовлені шеврони, нашивки, аплікації та друк.

Час пошиття залежать безпосередньо від складності та кількості костюмів. Орієнтовно мінімальний термін пошиття простого костюма 2-3 дня, складного – 2-3 тижні.

Якщо у Вас виникли питання про терміни, ціну та умови пошиття телефонуйте: (067) 499-24-48, або пишіть нам на e-mail: info@vashkostumer.com.ua