Купити карнавальний костюм від виробника

В даний час купити карнавальний костюм не складає особливих труднощів. Тільки поставивши в пошуку «купити карнавальний костюм» Вам одразу ж інтернет видасть безліч сайтів з «одноразовими» китайськими костюмами за «смішні гроші». На фотографії вони, безсумніву, виглядають гарними і яскравими, але отримавши костюм, виявляється, що тканина розлазиться під руками, а сидить костюм на фігурі просто огидно, жахливо та жалюгідно. 

Чому купуючи карнавальний костюм не потрібно шукати «подешевше»:

  • Карнавальний костюм з дешевої тканини і виглядати буде дешево і неохайно;
  • У такому костюмі тіло не буде дихати і Вам буде жарко і некомфортно;
  • Довго таке вбрання Вам не прослужить – так як голки, якими шили костюм, можуть бути тупими, і він може розходитися по швах;
  • Справити хороше враження таким костюмом не вдасться.

Наша майстерня не здає в оренду і не продає китайські костюми. Весь асортимент у нашій костюмерній виготовлений майстринями в нашому ательє. Костюми шиються тільки з якісних матеріалів з урахуванням комфорту і зручності використання. Індивідуальний підхід при покупці костюма.

Ви можете вибрати і купити карнавальний костюм з асортименту нашої майстерні. При бажанні можлива підгонка під Ваш розмір будь-якого костюма. Вартість костюма залежить від його стану на момент продажу.

Для клієнтів костюмерній Ваш Костюмер ми пропонуємо ексклюзивну послугу – пошив на замовлення. Якщо Ви не знайшли костюм, який Вам потрібен на нашому сайті Ви можете замовити його пошив, а наші майстри розроблять ескіз, знімуть з Вас мірки, підберуть матеріали і виготовлять його за Вашим бажанням. Умови можна дізнатися в розділі сайту Пошити костюм.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, телефонуйте: (067) 499-24-48, або пишіть нам на e-mail: info@vashkostumer.com.ua